Ceny produktů jsou vždy uvedeny u každého produktu. Standardně je tak cena produktu vždy konečná. Pokud požadujete velmi drobné změny ve vzhledu, nejsou tyto změny účtovány. Co je a není drobná změna rozhodujeme my po konzultaci s Vámi (e-mail, telefon).

Přejete-li si produkt vzhledově upravit (vyjma obsahu variabilních textů - ty jsou vždy v ceně), je tato změna zpoplatněna jednorázovým poplatkem:

490 ,- Kč

Cena přepracování obsahuje:

Jeden, maximálně tři návrhy v jednom náhledu zaslaným na Váš e-mail. Návrh č.1 obsahuje Vámi požadované změny, návrh č. 2 - 3 pak naše nové nápady vycházející z Vašeho popisu a našich zkušeností.

Pokud zákazník po zaslání těchto návrhů požaduje další rozsáhlé změny (to znamená, že si dobře dopředu nerozmyslel podobu přepracování), bude zákazník znovu vyzván k úhradě tohoto poplatku.

Přepracováním grafického návrhu se rozumí libovolné vzhledové změny, zejména pak:

Záměna použitých fontů (a s tím spojené designové sladění).

Záměna obrázků (dodatečné zpracování pro použití v dané technologii - laser, tisk, apod.)

Tento poplatek je jednorázový a nevratný.

Přepracování vzhledu můžete objednat ZDE Nebo Vám poplatek po domluvě přidáme do již učiněné objednávky my.

TIPY na volbu vhodného fontu!

Výběru nového fontu věnujte náležitou péči. Fonty doporučujeme vyhledávat na google fonts ,kde je možné si vlastní text vyzkoušet, vyzkoušejte všechny texty, které hodláte použít. Jen tak budete mít jistotu, že font vyhoví!